Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Kodowanie - dużo fajnych opisów z zdjęciami i filmikami

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie ma znaczenia czy z Tiguana czy innego vaga, najważniejszy jest numer.

    Komentarz


    • Super. Dzięx :-)

      Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • Zamieszczone przez dydyrydy Zobacz wpis
        Super. Dzięx :-)

        Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
        No i już nowy moduł w garażu. Czekam na sobotę i działam. Dzięki za cenną pomoc.

        Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


        • Masz rozmachPowodzenia.

          Komentarz


          • No i zrobione. Chyba nawet wszystko działa :-)
            Natomiast po złożeniu wszystkiego zobaczyłem na dywaniku takie cudo. Co to może być?

            Komentarz


            • Niewiem jak to się nazywa ale wypadło ci to z tej osłony pod kierownicą, po prawej stronie. To chyba powinno osłonę pod kierownicą odzielac od osłony tunelu środkowego. U mnie też to wypadało przy każdym zdjęciu osłony.

              Komentarz


              • Aha. No i git. Dzisiaj postaram się to namierzyć. Dzięki

                Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Ciacho123 Zobacz wpis
                  Tak długo szukałem rozwiązania, że wreszcie znalazłem. Patrząc na stare, dobre kodowanie sterownika 09, i porównując je z nowym, złym, wypatrzyłem w którym miejscu należy wpisać cyfry 35, wpisałem i zadziałało, tylne lampy wróciły do normalności, a ja poczułem sporą ulgę.

                  DRL za pomocą H7 śmiga elegancko, do tego dołożyłem gaszenie po zaciągnięciu ręcznego i jest git
                  czy możesz mi podpowiedzieć jak to zrobić czyli gdzie należy wpisać cyfry 35 aby osiągnąć ten sam efekt

                  Komentarz


                  • w O2fl nie mam czujnika zmierzchu, ale gdzieś wyczytałem, że można zakodować Coming Home przez mrugnięcie długimi, czy mógłby ktoś napisać mi jak to zrobić

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez tomus77 Zobacz wpis
                      w O2fl nie mam czujnika zmierzchu, ale gdzieś wyczytałem, że można zakodować Coming Home przez mrugnięcie długimi, czy mógłby ktoś napisać mi jak to zrobić
                      Bajt 12, bit 2 - Coming-Home Tryb manualny aktywny
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez tomus77 Zobacz wpis
                        czy możesz mi podpowiedzieć jak to zrobić czyli gdzie należy wpisać cyfry 35 aby osiągnąć ten sam efekt



                        ale Ty mi powiedz co ty chcesz osiągnąć,w każdym miejscu pytasz-a czy próbowałeś zrobić to co Ci pisałem....?
                        Zamieszczone przez tomus77 Zobacz wpis
                        czy możesz mi podpowiedzieć jak to zrobić czyli gdzie należy wpisać cyfry 35 aby osiągnąć ten sam efekt
                        nie doczytałeś czy nie rozumiesz co do Ciebie pisałem bajtu 18 NIE RUSZAMY!
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis

                          nie doczytałeś czy nie rozumiesz co do Ciebie pisałem bajtu 18 NIE RUSZAMY!
                          To akurat jest jasne jak światła drogowe - jeszcze nie kodowałem, przeczesuję forum by zrobić kilka rzeczy za jednym (i najlepiej pierwszym podejściem), powoli zaczynam coś jarzyć - więc - Dziękuję Ci za pomoc !

                          Komentarz


                          • więc działaj
                            Dawid
                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis

                              Bajt 12, bit 2 - Coming-Home Tryb manualny aktywny
                              dzięki, i jeszcze pytanie dodatkowe - czy można to tak ustawić tak, aby świeciła się lampa biegu wstecznego?

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez tomus77 Zobacz wpis

                                dzięki, i jeszcze pytanie dodatkowe - czy można to tak ustawić tak, aby świeciła się lampa biegu wstecznego?
                                Nie. Świecą się całe lampy z tyłu. Z przodu możesz ustawić CH na przeciwmgielnych zamiast na mijania.
                                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                ​​​
                                Grzegorz

                                Moja Ambitna Czarnula

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
                                  Z przodu możesz ustawić CH na przeciwmgielnych
                                  jeśli są
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                  Komentarz


                                  • Witam, mam gorac prosbe, czy ktos by mi pomogl z fanow Octavi w uruchomieniu doswietlania zakretow halogenami w Audi A3 8P 2005 2.0 TDi ,mam 23 bajtowy sterownik 8P0907279 C ,po zakupieniu sterownika 8P0907279K mam 30 bajtow ale w 23 bajcie niema opcji Turn Lights via Fog Lights, co musze zrobic aby to dzialalo , pozdrawiam i mam nadzieje ze mi ktos pomoze i sie bede mogl odwdzieczyc

                                    Komentarz


                                    • Modyfikacje ulepszenia ciekawostki - VW GOLF / CC oraz inne...: Doświetlanie zakrętów
                                      Zobacz ta stronkę, ja czerpałem z niej wiedzę.

                                      Komentarz


                                      • A gdzie mieszkasz?
                                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X